Parafia

8 grudnia - Święto Niepokalanego Poczęcia NMP

8 grudnia obchodzimy święto Niepokalanego Poczęcia NMP. Matka Boża, objawiając się w tym dniu w 1947 r. pielęgniarce Pierinie Gilli we Włoszech, w Montichiari powiedziała:

"Życzę sobie, aby mnie czczono jako Maryję Róże Mistyczną, Matkę Kościoła. Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe miała miejsce Godzina Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie zanoszonej w tej godzinie ześlę niezliczone łaski dla duszy i ciała. Będą liczne nawrócenia.
Pan Mój, Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci. Ci, którzy nie mogą przyjść do Kościoła, niech modlą się w domu. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina Łaski była praktykowana na całym świecie. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny Łaski".

Szczególnie serdecznie zapraszamy 8 grudnia (niedziela) na Mszę Św. o godz. 12.00 w „Godzinę łaski dla świata”. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy prosić o łaski dla świata, bliźnich i siebie.